Ielūdzam Jūs piedalīties
Santen Oy pārstāvniecības rīkotajā tiešsaistes seminārā

Sausās acs sindroms

2021.gada 15.janvārī plkst. 16:00

Semināru vadīs Dr. Ieva Trēziņa, Acu veselības centrs

Semināra programma

1) Sausās acs sindroma (SAS) terapija – multiplas izvēles iespējas.

45 min.

2) Mainīt paradigmu, vērtējot SAS aspektus.

45 min.

3) Procesu somatizācija un ietekme uz acs virsmas stāvokli.

45 min.

4) Klīnisko gadījumu izpēte.

45 min.

 

Par semināru

Sēde būs interaktīva. Dalībniekiem būs iespēja aktīvi līdzdarboties, uzdodot lektorei jautājumus un piedaloties diskusijās.

Dalības maksa netiks piemērota.

Par dalību seminārā tiks piešķirti 4,0 tālākizglītības punkti (LĀB Sertifikācijas padomes dokuments Nr. TIP2020/621) ar nosacījumu, ka dalībnieks ir piereģistrējies ar visiem dalībai nepieciešamajiem datiem (ieskaitot adresi uz kuru iespējams nosūtīt sertifikātu pa pastu), piedalījies visu tiešsaistes semināra laiku un atbildējis uz anketas jautājumiem semināra beigās. Santen Oy pārstāvniecība apņemas nosūtīt sertifikātus par dalību tiešsaistes semināra uz reģistrācijas laikā norādīto pasta adresi.

Semināru organizējusi un finansējusi Santen Oy pārstāvniecība, tālr. 677 917 80, [email protected]

Reģistrācija  • Piekrītu privātuma politikas noteikumiem1
1Privātuma politika

Ar šo es piekrītu, ka Santen Oy un tā filiāles (ieskaitot filiāles ārpus Eiropas Savienības) apstrādā manus personas datus, lai turpmāk sazinātos ar mani, izmantojot elektroniskos un citus sakaru līdzekļus, tai skaitā, bet ne tikai informējot par medicīnas tālākizglītības pasākumiem un produktiem oftalmoloģijā. Es saprotu, ka mana piekrišana ir brīvprātīga un es to varu atsaukt jebkurā laikā, nosūtot e-pastu uz adresi [email protected]. Ar sīkāku informāciju par Santen privātuma politiku attiecībā uz veselības aprūpes speciālistiem varat iepazīties tīmekļvietnē www.santen.eu sadaļā Konfidencialitātes politika vai sazinoties ar mums e-pastā [email protected]