Ielūdzam Jūs piedalīties
Santen Oy pārstāvniecības rīkotajā tiešsaistes seminārā

Blefarīts

2021.gada 25. martā plkst. 17:00

2021.gada 25. martā plkst. 17:00 Klīniskā Universitātes slimnīca

Semināra programma

1) Blefarītu dažādība.

45 min.

2) Blefarītu ārstēšanas iespējas

45 min.

3) Klīniskie gadījumi.

45 min.

 

Par semināru

Sēde būs interaktīva. Dalībniekiem būs iespēja aktīvi līdzdarboties, uzdodot lektorei jautājumus un piedaloties diskusijās.

Dalības maksa netiks piemērota.

LĀB Sertifikācijas padomei ir nosūtīts pieteikums tālākizglītības punktu piešķiršanai par dalību seminārā. Ja dalībnieks ir piereģistrējies ar visiem dalībai nepieciešamajiem datiem (ieskaitot adresi uz kuru iespējams nosūtīt sertifikātu pa pastu), piedalījies visu tiešsaistes semināra laiku un atbildējis uz anketas jautājumiem semināra beigās. Santen Oy pārstāvniecība apņemas nosūtīt sertifikātus par dalību tiešsaistes semināra uz reģistrācijas laikā norādīto pasta adresi.

Semināru organizējusi un finansējusi Santen Oy pārstāvniecība, [email protected]

Reģistrācija  • Piekrītu privātuma politikas noteikumiem1
1Privātuma politika

Ar šo es piekrītu, ka Santen Oy un tā filiāles (ieskaitot filiāles ārpus Eiropas Savienības) apstrādā manus personas datus, lai turpmāk sazinātos ar mani, izmantojot elektroniskos un citus sakaru līdzekļus, tai skaitā, bet ne tikai informējot par medicīnas tālākizglītības pasākumiem un produktiem oftalmoloģijā. Es saprotu, ka mana piekrišana ir brīvprātīga un es to varu atsaukt jebkurā laikā, nosūtot e-pastu uz adresi [email protected]. Ar sīkāku informāciju par Santen privātuma politiku attiecībā uz veselības aprūpes speciālistiem varat iepazīties tīmekļvietnē www.santen.eu sadaļā Konfidencialitātes politika vai sazinoties ar mums e-pastā [email protected]